TRANSMISJE LIVE

Oferta Video Live 
Transmisje internetowe na żywo z dowolnych wydarzeń w Gnieźnie, w Poznaniu, a może w Warszawie? Realizacja transmisji oferowana jest na terenie całej Polski. Niezależnie od tego czy organizujesz koncert czy lokalną imprezę firmową– dla każdego eventu warto przygotować transmisję online. Transmisje internetowe znajdują zastosowanie podczas różnego rodzaju wydarzeń, takich jak: 
- konferencje, 
- szkolenia, 
- debaty, 
- koncerty, 
- sztuki teatralne, 
- imprezy firmowe 
- eventy 
Jakie korzyści płyną ze streamingu na żywo? Zapewnia możliwość uczestniczenia w wydarzeniu z każdego miejsca, pomaga w promocji marki i angażuje publiczność. 

Streaming na wszystkie platformy
Obsługujemy wszystkie najpopularniejsze platformy streamingowe – w zakresie naszych usług znajduje się realizacja transmisji internetowych na YouTube, tworzenie transmisji na Facebooka. 

Transmisje internetowe na komputerze, telefonie, tablecie, TV
Realizowane przez nas transmisje internetowe można oglądać nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS – na smartfonach, tabletach oraz na telewizorach Smart TV. Daje to nieograniczoną swobodę – niezależnie czy Twoi widzowie są akurat w domu, w pracy czy w podróży. W dobie mobile wszędzie tam, gdzie jesteś, masz dostęp do transmisji internetowych na żywo.

Oprawa graficzna transmisji on-line 
Każda nasza realizacja transmisji internetowych uzupełniona jest profesjonalną oprawą graficzną. Spróbuj sobie wyobrazić konferencję bez podpisania gości. Nasz zespół grafików przygotuje dowolne grafiki, plansze czy belki, gdzie wszystkie dane będzie można wpisywać na bieżąco. 

Z każdego miejsca! 
Każda realizacja transmisji internetowych wymaga dobrego łącza internetowego na miejscu. Dla nas brak takiego łącza nie jest problemem – mamy rozwiązania mobilne. W miejscach, gdzie nie ma łącza internetowego do realizacji transmisji na żywo lub w ogóle nie ma Internetu, możemy wykorzystać nasze urządzenie, które sumuje sygnał z 6 modemów 3G/4G sieci komórkowych, dostępnych połączeń LAN i WiFi lub dodatkowych modemów, np. LTE. 

Archiwizacja transmisji, nagranie, VoD. Natychmiast! 
Nagrywamy transmisje internetowe i udostępniamy je na Twojej stronie internetowej w formie MPG4, zaraz po ich zakończeniu! Dzięki naszej technologii nie musisz czekać. Natychmiast po zakończeniu wydarzenia nagranie można umieścić na dowolnej stronie internetowej. Otrzymujesz także nagranie z miksera w Full HD oraz nagrania ze wszystkich kamer.
Prawa autorskie © 2020 Studio Filmowe OKEY Gniezno 
Projekt i wykonanie: VIP Grupa - Paweł Kolski 
STUDIO OKEY: 3031
free website
built with
kopage